Adoniel

lavička, muž, notebook, lampička

Všichni, kdo pracují v kancelářích a téměř celý den sedí u počítače, mi určitě dají za pravdu, že správné osvětlení je pro ně velmi důležitým prvkem, který jim umožní pracovat v pohodě a bez zdravotních následků. Pro každého z nás je samozřejmě nejlepší denní světlo, ale bez umělého osvětlení se prostě neobejdeme. Lidé, kteří ke svému pracovnímu výkonu používají počítač, mívají často zdravotní komplikace, které se projevují pálením očí, bolestí hlavy a taky únavou. Není od věci se zamyslet nad tím, proč někteří trpí méně a druzí více. Celodenní hledění do počítače je samo o sobě škodlivé, a když k tomu přidáme špatné osvětlení, tak se zdravotním komplikacím nelze vyhnout. Proto je tak velmi nutné vybavit kancelářské prostory kvalitním osvětlením. Tam, kde musí lidé pracovat při nekvalitním osvětlení, se objevují častější zdravotní komplikace, které nedovolí podávat kvalitnější výkony.

Osvětlení vaší domácnosti

Každý máme jiný vkus a cítíme se lépe v takovém interiéru, který jsme si sami vytvořili. Někdo má rád věci moderní, druhý zase raději sáhne po klasice. Ať už máte rádi jakýkoli styl a svou domácnost máte vybavenu nábytkem a doplňky, které vás inspirují a vyvolávají dobrou náladu, určitě se dá ještě něco vylepšit. Každá místnost vaší domácnosti je využívána k nějakým činnostem. Podle toho je vhodné světla rozmístit a vybrat sílu osvětlení. V kuchyňském prostoru se kromě centrálního lustru bude ještě hodit led zářivka, umístěná na kuchyňské lince tak, aby dokonale osvítila celou pracovní plochu. Kromě kuchyně využijete toto úsporné osvětlení například na chodbě, v pracovně nebo v garáži.

Kvalitní světelný zdroj

Dalo by se říct, že na dnešním trhu jsou k dostání samé kvalitní světelné zdroje, které nezatěžují rodinný rozpočet, protože jsou oproti starým klasickým žárovkám velmi úsporné. Každý světelný zdroj vydává jiné světlo. Může být bílé nebo nažloutlé, teplé nebo studené. S kompaktní zářivkou nešlápnete vedle nikdy.

moderní kuchyně, modré podsvícení


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup