Adoniel


Absolutně nechápu, proč zrovna já mám takovou smůlu, že se mi velice často rozbíjí automobil. Kolikrát už jsem se ptala svého bratra a také své maminky, jestli třeba nejsem prokletá anebo nějaká začarovaná. Samozřejmě, že tohle myslím jenom tak ze srandy a neberte mě hlavně vážně. Jenomže ono už bylo úplně nenormální, že stále se mi něco stávalo s automobilem. Kolikrát jsem si už také myslela, že mi to třeba někdo dělá schválně, že mi třeba někdo schválně propíchne gumu a podobně. Naštěstí to ale tak nebylo. Bohužel to bylo tak, že jsem si koupila úplně staré auto z autobazaru.

Já už se z nákupu poučila.

A protože jsem chtěla ušetřit spoustu peněz, tak jsem si vždycky koupila spíše takové céčkové kvality, tudíž to znamená, že skoro úplně té nejhorší kvality, ale alespoň jsem hlavně ušetřila. No, alespoň teď toho lituji. Říkám si, že kdybych si třeba přidala sto tisíc korun a pořídila si lepší automobil, tak udělám samozřejmě dobře. Jenomže ne. Já jsem si chtěla ještě pořídit kvalitní kožené boty, koženou kabelku a také krásnou bundu. Víte, blížila se zima, a taky jsem také chtěla v autě jezdit opravdu krásně oblečená, a navíc jsem také chtěla, aby mi zbyly nějaké finance na kosmetiku a na kadeřnici. Jak to máte vy s automobilem?

Přítel se na autu dává záležet.

Kupujete automobil opravdu hodně drahý, aby vám vydržel dlouho a dáváte si na něm záležet, nebo kupujete automobil, který je levný, aby vám taky ještě zbylo spoustu financí bokem? Kdyby tohle tehdy viděl partner, jak to dělám, tak už se určitě chytal za hlavu a zakázal by mi nakupovat opravdu kvalitní a krásné oblečení. Když já kožené oblečení miluji! Navíc partnerovi říkám, že přece, když si chce pořídit kvalitní krásné auto, tak také musím vypadat opravdu dobře. A to, abych vypadala dobře, tak musím také mít peníze na kosmetiku a také na oblečení. Ale zároveň také platí, že čím je auto v lepší kondici, tak tím lépe.