Adoniel

Překvapila vás náhlá situace a potřebujete půjčit elektrocentrálu? Jsme půjčovna elektrocentrál a naším heslem je kvalita, spolehlivost a dokonalý servis! Zprostředkujeme vám nejen zapůjčení elektrocentrál, ale také doplňkové služby, čímž pro vás vytvoříme kompletní balíček.
A nejen to! Specializujeme se nejen na pronájem elektrocentrál, ale také pronájem rozvaděčů, kabeláže a pronájem palivových nádrží. Nemusíte se o nic starat! Zajistíme pro vás dopravu elektrocentrály a také technického pracovníka, který zajistí vše potřebné od připojení přes obsluhu až po doplňování phm do elektrocentrály.

logo

Pronajímáme různé elektrocentrály dle výkonu. Jsme schopni pro vás zajistit malé elektrocentrály s výkonem 12 kW, ale také velké elektrocentrály o výkonu 1800 kVA.
Jaké jsou funkce elektrocentrál od naší společnosti? Základní funkcí elektrocentrály je dodávka elektřiny. Pokud potřebujete opravdu spolehlivou dodávku elektřiny, nabízíme Twin, což jsou dvě elektrocentrály, které společně sdílí výkon. Elektrocentrály disponují ATS, tak zvaným automatickým startem elektrocentrály.
Došlo ve vašem podniku k odstávce proudu? Co s tím? Obraťte se na nás a my vám vypracujeme cenovou nabídku! Jsme schopni zapůjčit elektrocentrálu po celé České republice.

hopi

Realizujeme dodávky elektrické energie po celé České republice, půjčujeme agregáty na stavby, jsme schopni provádět servis elektrocentrál u našich zákazníků, prodáváme nové i použité elektrocentrály, nabízíme pohotovostní dojezdy,… A tím rozhodně nekončíme, pokud chcete vědět víc, obraťte se na nás!
Našich elektrocentrál se rozhodně bát nemusíte! Máme totiž velmi silné technické zázemí, kde pravidelně dochází k jejich zkouškám. Elektrocentrálám se dostává pravidelný servis a výměna filtrů.
Vsaďte na kvalitu, dokonalý servis a naši spolehlivost! Vsaďte na nás!