Adoniel

Udržet si formu, zbavit se přebytečných tuků nebo vyrýsovat postavu se snaží do léta každý. S blížící se plavkovou sezonou roste i tlak na dokonalé tělo. Všechny rady při dlouhodobém hubnutí jsou cílené na pečlivost a dlouhodobost. Ano to je klíč k úspěchu. Ne vždy je čas si sáhodlouze připravovat kvalitní porce jídla. Nechcete se zaplácnout nějakým nesmyslem? Řešením jsou proteinové koktejly.

Protein je často spojován jen s kulturisty a nadšenci do fitness. Není to pravda. Proteinový prášek, který se v šejkru míchá s vodou, jsou v podstatě bílkoviny. Ty v lidskému tělu dají pocit sytosti. Proto je protein šikovným pomocníkem i pro nefitness lidi. Nahradí rychlou svačinu a pomohou doplnit energii v chaotických dnech.

proteinový nápoj

Společnost Goodly ve spolupráci s uznávanou lékařkou vytvořili speciální proteinové koktejly na hubnutí. Jsou plné vitamínů, bílkovin, vlákniny, trávicích enzymů a probiotik. Tyto drinky můžeme nazývat také jako jídlo v nápoji. Zní vám to jako oxymóron? Nemusí. Díky nadupanému složení hravě nahradí plnohodnotné jídlo, které zasytí až na 4 hodiny. Nápoje nejsou určené pouze pro ženy každého věku. Vychutnat si je mohou i muži bez ohledu na věk.

Kdy během dne je vhodné využít tento drink? Vzít si tento nápoj do posilovny a vychutnat si jeho výbornou chuť jako odměnu po těžkém a namáhavém tréninku vám přinese pocit blaženosti a jistě vám vykouzlí úsměv na rtech. Proteinový nápoj po cvičení dodá vašemu unavenému tělu přesně to, co potřebuje. Nemusíte být sportovci, abyste si mohli tuto lahodu vychutnat. Nestíháte a potřebujete dodat tělu smysluplnou stravu? Dejte si jídlo v nápoji od společnosti Goodly.

snídaňová kaše

Nemusíte se obávat dlouhé přípravy. Proteinový nápoj máme připravený ke konzumaci do 2 minut, to je až rekordní doba pro přípravu tak vynikajícího a zdravého jídla. Dochutit si ho můžete dle své chuti. Nechutnají vám obyčejné proteinové šejky? Smíchejte si tento drink s vaším oblíbeným smoothie nebo si ozvláštněte snídaňovou kaši. Chtěli byste tento prášek zakomponovat do jídelníčku, ale nevíte jak? Inspirujte se na webových stránkách Goodly pro další nápady na recepty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup