Adoniel

Trápí vás málo husté obočí a jemné chloupky? Bojujte proti řídkému obočí pomocí kvalitního séra, které je určené jako podpora růstu obočí, ale také řas. Dnes je v módě husté a upravené obočí, tomu řídkému a vytrhanému dávno odzvonilo. Přizpůsobte se díky tomuto účinnému séru nejnovějším trendům a buďte se sebou konečně spokojenější, a tím pádem i šťastnější.

líčení očí

Prvotřídní složení

Sérum na růst obočí si zamilujete zejména z toho důvodu, že obsahuje samé kvalitní, přírodní a účinné suroviny. Pojďte se proto s námi seznámit alespoň s pěti základními složkami, které se největší měrou podílejí na účinku. Jejich poměry byly zvoleny tak, aby se jednotlivé látky skvěle doplňovali a nedocházelo k žádným nežádoucím účinkům.

  • Ricinový a arganový olej – oleje obsahují celé množství nejrůznějších kyselin, které se podílejí aktivně na tvorbě nových chloupků, na jejich výživě, na regeneraci těch stávajících, a také bojují proti jejich lámání
  • Kofein – kofein má dilatační schopnosti, rozšiřuje tedy drobné cévky, které vedou ke kořínkům, díky čemuž sem může proudit více krve, která s sebou přináší kyslík a všechny důležité živiny potřebné pro růst
  • Biotin – zajišťuje zpevnění jednotlivých chloupků a celkově podporuje jejich buněčný růstový cyklus
  • Extrakt z quinoy – quinoa, čtěte jako [kinoa], je pseudo obilovina, která se vyznačuje vysokým množství základních stavebních proteinů a aminokyselin. Podílí se tedy velikou měrou na tvorbě nových chloupků, na jejich regeneraci a výživě.

řasy a obočí

Určené i pro citlivé oči

Největším benefitem tohoto séra je bezpochyby to, že se perfektně hodí i pro citlivé oči. Pokud si pozorně prostudujete složení, tak se sami přesvědčíte o tom, že se tam nevyskytuje žádná dráždivá látka, která by měla vyvolávat nežádoucí reakce, jako je svědění, zarudnutí nebo cokoliv podobného. Pokud tedy chcete, aby vaše oční okolí zůstalo netknuté, volte právě produkty založené na přírodní bázi, které neobsahují žádné škodlivé či dráždivé látky, které by mohly způsobovat komplikace.