Adoniel

Tento svátek u nás v republice není tradiční. Byl podle mého názoru uměle vysazen a mladí tak každoročně propadají panice, jak mají potěšit svoji lásku. Při myšlence na píseň od Báry Polákové, která dokonale vystihuje tento svátek, mám vždy úsměv na rtu. Jak tento svátek vnímají muži? Mají ho rádi? Kupují dary, jen aby doma měli klid?
Za prvé si řekněme, že když vás někdo miluje, nemusíte to dokazovat pouze 14. února ale celý rok. Láska není o darech ale o činech, a tak to podle mě mají i chlapi. Myslím si, že je pro ně velké utrpení přemýšlet, co mají pořídit, když před necelými dvěma měsíci byly Vánoce. A teď zase znovu. Nejhorší je, že jejich drahé polovičky očekávají drobnou pozornost. Často jsou přikrmovány kamarádkami, které se předhánějí tím, která dostane lepší, dražší dárek.
kytice růží
Muži, jaké tedy máte možnosti, abyste doma po 14. únoru neměli tichou domácnost?

  • Drobnost

Kyticí, jednou růží neurazíte. Nehledě na to, že v toto datum většina mužů chodí s kyticí v ruce tak si nebudete připadat ani hloupě. Nebudete to ani velké ponížení, pokud jste zarytí odpůrci a při myšlence, že máte jít do květinářství, se vám dělá zle. Čokoláda, pokud je vaše partnerka na sladké, udělá taky svoji službu. Důležité je, že jste si vzpomněl.
čokoládová bonboniéra

  • Pozornost

Překvapte svoji partnerku. Připravte pro ni večeři, kterou uvaříte celou sám. Až přijde z práce, bude mile překvapena. Děti pošlete na spaní k babičce, ať máte klid. Udělejte si večer čas sami na sebe. Budete velmi překvapeni, jak vás partnerka za vaše úsilí odmění. Můžete udělat i snídani do postele, jestli nevstáváte na ranní směnu. Káva a něco dobrého na zub potěší a kamarádky závistivě budou koukat, až jim to bude u skleničky vyprávět.

  • Sázka na jistotu

Netíží-li vás finanční situace, vaše partnerka si potrpí na luxus, neuděláte chybu se šperkem, parfémem apod. výrobky. Někteří muži kupují i víkendové pobyty a zájezdy. Drahé večeře v luxusních podnicích nebývají výjimkou.
Milí muži, myslím, že ženám je úplně jedno, co dostanou, důležité je, že jste si vzpomněli, i když tento svátek nemáte v oblibě. Polibek, sklenička dobrého vína, horkou kávu, kterou s láskou připravíte, udělá neskutečnou službu a vy budete hrdina.