Adoniel


Lasergame se stává fenoménem dnešní doby. Ačkoliv je to trochu spojeno s virtuální realitou, střílení a tak, tak je to pořád lepší, než aby vaše děti seděli doma u počítače a hrály různé počítačové hry, kde jen tupě sedí a nehýbou se. Toto je aktivita, kde mohou spojit vlastně obojí, kromě toho sezení, toho si v aréně opravdu moc neužijí. Lasergame je vhodná pro každého, kdo si chce užít trochu zábavy, adrenalinu ale také nejistoty. Nemusíte perfektně střílet ani mít skvělou kondičku, o tom to není. Důležité je sžít se s hrou a dát do toho vše, prostě si jí užít od začátku až do konce.

skupina-mensi

Pro své kamarády tak můžete zařídit skvělé překvapení právě v podobě této akce. Je jedno, jestli je to dárek k narozeninám, svátku nebo třeba rozlučka se svobodou. Vždy je to o té partě, která se sejde, a jejichž společný cíl je si to užít! Pokud se rozhodnete tuto akci zorganizovat, budete potřebovat vědět počet lidí, pokud možno tak i konkrétní lidi, kteří mají zájem se zúčastnit. Ale hlavně budete potřebovat vědět termín a čas, protože budete muset předem zarezervovat termín, čas a počet lidí. Pokud se vám to nechce takto přímo organizovat, tak nevadí. Můžete to směle nechat na samotném oslavenci, neboli obdarovaném. Věnujte mu tedy dárkový poukaz – voucher a pak bude celá organizace v jeho kompetenci. Tímto dárkem rozhodně nikoho neurazíte!

lasergame_aztec02

Nemusí to však být spojené vždy s nějakou oslavou, velice často se v aréně setkávají také s tím, že je oslovují velké firmy s poptávkou ohledně firemní akce nebo teambuildingu. I to je možné v lasergame Praha uspořádat. Po domluvě s personálem není problém zajistit i drobné občerstvení a nápoje. Zajistit mohou jak alkoholické nápoje, tak také čaje, zkrátka to, na co si vzpomenete. Po hře vám totiž jisto jistě vyhládne a občerstvením určitě nepohrdnete.