Adoniel

Každý občas můžeme šlápnout vedle. Přihodila se vám nepříjemná situace a dostali jste se do finančních potíží? Jakmile se dostaneme ve firmě do ztráty, může to vést k horším situacím, například k exekuci. Ovšem nic není ztraceno. Naše Moravské hypoteční centrum se specializuje na klienty s podobnými problémy. V bance vám totiž za těchto okolností nepůjčí. Naše společnost však nabízí stejně výhodné úrokové sazby, jako je tomu v běžných bankách, a navíc daleko rychlejší jednání, a i celkové vyřízení. Dokonce tolerujeme záznamy v registrech dlužníků. Doba splatnosti se stále pohybuje od jednoho roku až po 30 let a nemusíte dokládat ani daňové přiznání.

graf

Velkou výhodou je tolerance záznamů v registrech. Nebankovní hypotéka bez registru je stále častěji z těchto důvodů využívána k získání potřebných financí.
S penězi můžete ve firmě libovolně nakládat.
Vhodné pro:


  1. Placení exekucí
  2. Vyplacení zástav
  3. Splacení nevýhodných, dřívějších půjček
  4. Placení všedních výloh
  5. Splacení faktur
  6. Placení OSSZ, VZP, daní
  7. Nákup strojů a zařízení
  8. Vyplacení spolumajitele


Popis, jak získáte finance a jak můžete splácet

Peníze získáte tím způsobem, že budete ručit nemovitostí. Jakmile dáte nemovitost do zástavy, získáte za ni odhadní cenu. Ta se stanovuje předem, již při základním našem jednání. Hodnotu zástavy vám ihned vyplatíme na účet, po podepsání smlouvy. Ručení nemovitostí má vekou výhodu. Zajišťuje tím podnikatelům nižší úrokovou sazbu. Díky tomu se můžete dostat na velice nízkou hranici 7% p.a. s tolerancí záznamů. V případě, že byste neměli záznam pak můžete dosáhnout na úrokovou sazbu již od 4% p.a.

podnikání

S vyplácením peněz opravdu neotálíme a zasíláme je do 24 hodin na váš účet nebo vyplácíme hotově. Záleží na preferencích každého klienta. Následuje splácení formou měsíčních splátek, ve kterých jsou započítány k hodnotě nemovitosti také úroky a cena za zpracování úvěru. Měsíční splátky můžete platit nejdéle 30 let, což je maximální doba splácení. Pokud byste chtěli splácet takto dlouhou dobu, tak se částka rozpočítává do celého období čili jsou splátky nižší, než v případě, že byste je chtěli uhradit například do pěti let.