Adoniel

Pro každého muže je atraktivní jiná žena, což je vlastně dobře, alespoň se „dostane“ na každou. Kromě fyzické přitažlivosti muži na ženách oceňují také šarm, charisma, osobnost, prostě jsou pro ně přitažlivé nejen vzhledem, ale také projevem. Muži jsou od přírody dobyvatelé, takže ufňukané chudinky sice mají sklon zachraňovat, ale zůstává většinou u kamarádství, na rozdíl od sebejisté ženy, ta je pro ně přímo výzvou. Paradoxem ovšem je, že jakmile jí získají, znejistí a začnou žárlit, a často se stane, že znejistí natolik, že si myslí, že na takovou ženu prostě nemají a raději vztah sami ukončí.
držící se novomanželé
Krásná, sexy žena, prostě bohyně každým coulem je snem každého muže, jenže právě, když takovou najde, začne se zmítat v pochybnostech, jestli jí vlastně stačí. Místo, aby si užíval po boku krásné ženy, kterou mu jistě budou kamarádi závidět, začne naopak přemýšlet, jestli na ní má, a to i v případě, že mu žena dává velmi jasně najevo, že jeho city opětuje, začne ho stíhat žárlivost, mezi své kamarády ji postupem času přestane brát, nerad vidí, když někam chodí sama, nejraději by ji viděl jen doma, nezvládá, že jeho partnerka je středem pozornosti. Tvrzení, že muž se své „dobyté“ ženy nevzdá, není tak úplně pravdivé, v praxi to totiž bývá často naopak.
krásná žena
Protože když si k tomu ještě přidáme, že krásná žena je chytrá, sebejistá a samostatná, to už je vražedná kombinace pro většinu mužů. Rodí se a jsou vychováváni k tomu, že to oni jsou „vůdci smečky“, živiteli rodiny apod., a najednou mají doma krásnou ženu, a ještě k tomu s touhle kombinací, což samozřejmě nezjistí hned na prvním rande, ale až po nějaké době, to už málokterý muž „vydýchá“.
Když se řekne krásná žena, můžeme muže rozdělit do dvou skupin – ti první před ní utečou hned po prvním rande, kdy na ní může nechat oči polovina mužského osazenstva restaurace, ta druhá skupina mužů se do ní zamiluje, jenže to je asi tak všechno, protože na víc, než na krátký románek si prostě netroufnou, bojí se, že v něčem selžou, začnou žárlit, a navíc také dělají školácké chyby, které by u průměrné ženy vůbec neudělali.
Krásné ženy to mužům ale vůbec neulehčují, protože jsou si své krásy vědomy, a proto na muže většinou kladou vysoké nároky, dost často jim dělá potíže slovo kompromis, jsou si vědomy toho, že jsou pro muže svým způsobem „bohyně“, a některé toho umí náležitě zneužívat.
Z toho vyplývá jediná rada pro muže – nehleďte jen na fyzickou krásu.