Adoniel

1. Simpsonovi
Na první příčku se vyšplhala tahle nestárnoucí klasika.. Je vhodná pro různé věkové kategorie, pobaví, a dospělí v ní mohou nalézt narážky, které děti nevidí. Navíc.. věřili byste, že celkový počet sérií byl natáčen 30 let?
2. Teorie velkého třesku
2 spolubydlící, kteří jsou zároveň fyzici, si užívají svůj úžasný život plný sci-fi filmů, her a komiksů, když v tom se do vedlejšího bytu přistěhuje krásná Penny, jejich vědomosti na to nestačí.
Pokud se chcete zasmát nad řešením problémů mladých nerdů, tohle je pro vás.
přátelé, radost
3. Přátelé
Rachel, Ross, Phoebe, Monica, Chandler a Joey. To je parta kámošů, kteří zažívají úplně normální životy jako každý z nás. A stejně tak je potkávají různá štěstí, zklamání a momenty překvapení. Jejich osudy jsou společně propleteny, přátelství ukázkové a vtip nezaměnitelný!
4. Dr. House
Příběh doktora Gregoryho House se motá kolem záhadných diagnóz, které není schopen nikdo odhalit. To ovšem pro něj není žádný problém, má totiž svou hlavu a tým plný výborných lékařů, díky čemuž dokáže přijít věcem na kloub. Mimo jiné je ale závislý na svých prášcích na bolest, které polyká denně a vůbec mu to nevadí.
Sarkasmus a ironii tohoto muže si jistě oblíbíte a i přes jeho chladné chování pochopíte, že to dělá pro dobrou věc.
5. Sherlock
Sherlocka Holmese jistě všichni známe. Byl soukromým očkem, jehož případy se odehrávaly od 2. poloviny 19. století do počátku 20. století. Co, kdyby ale žil dnes? To se dozvíte v seriálu Sherlock, jehož ústřední postavu hraje Benedict Cumberbatch. Při sledování se budete sice cítit jako úplní hlupáci, protože.. ,,Proč mi to sakra nedošlo?!“ Ale detektivův šarm, chytrost a bystrost nepřestanete obdivovat, to vám garantuji.
žena, popcorn, zábava
6. Riverdale
Premiant školy se najde mrtvý. Archie, Veronica, Betty a jejich přátelé zažívají středoškolský život poznáváním tajemství temného městečka. Podaří se jim vyřešit vraždu?
Ocení ho především mladší generace, pro starší by to mohla být jen další americká kýčovitá klasika.
7. Pretty Little Liars
Prolhané krásky se skládají ze čtyř patnáctiletých holek – Spencer, Hanna, Aria a Emily, které řeší zmizení jejich kamarádky Alison. Mají ale také jedno tajemství, které někdo odhalí a začne jim vyhrožovat, že ho vyzradí. Oni však netuší, kdo jim výhružky posílá, podepisuje se totiž jen ,,A“.
Seriál by mohl bavit i ne-teenagery, je totiž napínavý, plný zápletek a dbá na propracovanost postav.
8. Příběh služebnice
U nás se stala v neposlední době velice oblíbenou. Pokud ale čekáte něco jako předchozí tituly, je to trochu silnější káva. Jedná se o dobu, kdy vládne totalita, kvůli pohlavním chorobám a špatnému životnímu prostředí není příliš plodných žen, využívají se ty poslední jako rodičky nových životů vládě. Je úplně jedno, co chtějí, nemají žádná práva.