Adoniel

Mít pejska v bytě na sídlišti vám přinese spoustu radosti, ale také celou řadu povinností. Především nutnost venčení a procházek každý den a několikrát denně. Pes se vás nebude ptát na to, jestli zrovna venku prší, nebo je mráz a bude se chtít jít proběhnout. V takových případech bojujete jen se svou leností a touhou raději ležet na pohovce a sledovat film.

aikido

Jsou však i případy, kdy se z běžného venčení domácího mazlíčka může stát i něco mnohem dramatičtějšího a nebezpečnějšího. Podzimní, a především zimní měsíce se brzy přihlásí ke slovu a budeme prožívat dny, kdy nás sluneční paprsky opustí už kolem páté hodiny odpolední. V takových dnech jsou procházky po městě v potemnělých ulicích a vylidněných parcích doslova o strach.

Tam, kde se v létě zdržovaly velké skupinky lidí, najednou nikoho nepotkáte a to znamená, že si vás snadno může vyhlédnout nějaký zloděj, nebo lupič. Osoba, která kráčí sama večer parkem je velmi jednoduchým terčem a vy máte jen malou možnost, jak se ubránit, abyste nepřišli o kabelku, telefon, nebo tašku s osobními věcmi.

Lekce bojového umění, nebo dokonce zbraň nemusí být jedinou možností, jak odrazit případný útok. Ve vaší kabelce se může nacházet nenápadná svítilna s paralyzérem, která vám velmi pomůže. Využijete momentu překvapení a než se útočník vzpamatuje z prvního ochromení, máte možnost ukrýt se do bezpečí, nebo zavolat pomoc.

zbraň

Paralyzéry jsou na našem trhu dostupné v celé řadě provedení. Nejlepší jsou však ty varianty, které připomínají věci denní potřeby. Zmíněná svítilna samozřejmě perfektně plní i svou další funkci a můžete ji běžně používat jako baterku pro osvětlení cesty.

Velmi malá investice znamená, že si do kabelky, nebo kapsy nastěhujete aktivního a účinného ochránce. Už se nikdy nebudete muset obávat venčit pejska za tmavých zimních večerů.