Adoniel

Doba se hodně změnila. Ženy dříve neměly žádná práva, nemohly volit, nemohly pracovat, prakticky byly jen doma a staraly se o domácnost, protože podle tehdejších zvyků ženy nemohly pracovat, neměly na to totiž takový rozum a inteligenci jako muži, což asi nebyla úplně pravda, na to se ale přišlo až o mnoho let později. Pořád ve světě ale existuje obrovský problém, stále máme v politice více mužů než žen. Ženy sice mohou volit, ale v politice je nenajdeme, a pokud ano, tak jen opravdu malé množství. Neví se, čím to je, asi je stále v lidech, konkrétně v mužích zakořeněno to, že žena nemá dostatek rozumu a měla by doma lítat kolem plotny s dítětem na krku, což už tak dávno není, to všichni víme.

přirození

Ženy sice nemají takové tělesné schopnosti jako muži, ale rozhodně co se týče rozumu na tom nejsou nijak jinak než muži. Navíc pokud to tak vezmeme tak v minulosti vznikly všechny války kvůli mužům, což je také trošku zvláštní a dost to nasvědčuje tomu, kdo má tedy méně rozumu, o tom ale jindy. Společnost se ale i tak dost změnila a na ženy je nyní pohlíženo jako na ty, kdo mají problémy a těžký život. Zase to ale není tak horké a rozhodně není pravda to, co někteří tvrdí – že muži problémy naopak nemají žádné.

velikost

I muži mají problémy a mají jich dost a není to nic jednoduchého. Co se týče psychických problémů, tak jsou na tom muži trošku špatně co se týče soužití s ženami, protože to není vůbec jednoduché a nikdy nebylo. Ženy jsou velmi náladové, což asi chápeme, protože prožívat jednou za měsíc to, co prožívají http://www.christnet.eu/clanky/1640/jak_zeny_prozivaji_menstruaci.url není vůbec lehké. Ale toto vše musí snášet muž, a ne všichni jsou blbí a zlí, takže i muž, co doma pomáhá a podobně to snášet musí, což je pak trochu škoda. Další věcí jsou zdravotní problémy. Například prostata není nic super. Dá se to ale léčit například cviky na prostatu. A těch problémů je mnoho, i problémy s erekcí nejsou příjemné, zvlášť pokud muž nechce před ženou vypadat jako idiot.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup