Adoniel

Drahé kameny mají spoustu roztodivných účinků. Dělí se na vlastnosti, které posilují spíše vaši mysl, rozvíjejí vaši osobnost a působí na vás ve velmi osobní rovině. A také na léčebné účinky, které zase míří na zdravotní stránku vašeho těla a organismu. Je důležité si ale uvědomit, že kameny bychom měli využívat jako podpůrný doplněk případné léčby. Pokud máte opravdové zdravotní potíže, rozhodně neváhejte a navštivte lékaře. Nespoléhejte se pouze na kameny.

achátová zvonkohra

Pokud si kameny zakoupíte, je důležité, abyste je před používáním řádně očistili. Každý kámen se čistí trochu jinak. To, jak se čistí zrovna ten váš, vám v dobrých obchodech řekne prodejce, nebo případně si tyto informace najdete na internetu. Například růženín se čistí omytím vlažnou vodou, zatímco takový onyx se nejlépe očistí přes noc, kdy ho položíme do misky společně s kouskem křišťálu.

Kameny můžete u sebe nosit v nejrůznější podobě. Nejtypičtěji je zakoupíte jen tak volně, kdy si je můžete umístit doma kdekoliv do prostoru. Kameny kromě svých skvělých účinků i velmi dobře vypadají, takže budou vhodná dekorace. Můžete je samozřejmě také nosit v kapse, v kabelce a podobně. Dnes se již vyrábí také spousta šperků s libovolnými kameny, náušnice, náramky, prsteny, řetízky s přívěsky. Vyrábí se z nich i dekorace do domácnosti, jako třeba svícny nebo zvonkohry z minerálů a drahých kamenů. K sehnání jsou také lampičky vyrobené z minerálů.

hnědá zvonkohra

Při používání nezapomeňte kameny pravidelně čistit. Očistit je jen před prvním použití opravdu nestačí. Očistu byste měli provádět alespoň jednou týdně. Pokud jste kámen používali intenzivněji, tak i dvakrát týdne. Nezapomínejte také kámen nabíjet. I v tomto se kameny liší, každý se nabíjí trochu jinak. Některé nabíjíte prostřednictvím slunečního světla, některé naopak patří na měsíční svit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup