Adoniel

Každý zaměstnavatel vidí rád, pokud je jeho zaměstnanec dobře oblečen. Trvá na tom, aby zaměstnanci nosili trička s logem firmy. Což je celkem logické, protože je to vizitka dané firmy. Pokud jde o pracovní trička klasická, tam to tak velkou parádu neudělá. Ale pokud se rozhodnete pro reklamní polokošile https://promotextile.cz/cs/7-polokosile, tak neuděláte chybu. Nejen, že jsou polokošile pohodlné, ale esteticky mnohem krásnější. Pak nemusíte mít strach, že by Vám zaměstnanec dělal ostudu.

Představte si, že před Vámi stojí zaměstnanec v klasickém tričku a vedle něj stojí muž čí žena v polokošili. Je to velký rozdíl že? Nejen že reklamní polokošile vypadají elegantněji, ale je na nich i logo firmy. Co to znamená? To znamená, že ten dotyčný zaměstnanec co má na sobě firemní polokošili s logem, reprezentuje Vaši firmu. Takže se také může stát, že o Vaší firmě se právě dozví z toho daného trička, WAU.

reklamní polokošile

REKLAMNÍ POLOKOŠILE

Určitě každá firma by se měla na tohle zaměřit, protože to jak zaměstnanec vypadá, je především Vaše vizitka. Troufnu si říct, že je to na jiné úrovni, pokud k Vám přijde takhle fešný opravář. Určitě si všimne každý, jak je oblečený.

CO NÁM REKLAMNÍ POLOKOŠILE NABÍZÍ?

° Polokošile je vyrobena z kvalitní látky a to z bavlny, úpletu nebo jersey

° V tomto oděvu se budou zaměstnanci cítit dobře, protože je pohodlný

° Budete mít radost z toho, že Vám zaměstnanec dělá reklamu, a zároveň je lépe oblečen

° Velký výběr barev

° Pro muže i ženy

pánská polokošile

° Esteticky není o čem mluvit, protože Vás ostatní budou vnímat jinak

° Velkou parádu udělá zapínání na knoflíčky a límeček

° Polokošile s logem, především zviditelňuje Vaší firmu

° Velikosti pro všechny: S, M, L, XL, XXL, XXXL

Pokud ještě nemáte pro Vaše zaměstnance reklamní polokošile, je na čase udělat změnu. Dopřejte jim trochu luxusu. Můžete to pojmout jako dárek. Darujete nejen kvalitnější trička, ale sobě darujete viditelnost firmy.