Adoniel

Ať už teenageři nebo dospělé osoby všeho věku, všichni v dnešní době tráví opravdu mnoho času na sociálních sítích. V dnešní době internetu se to stalo nedílnou součástí každého z nás a jen málokdo si dokáže život představit právě bez sociálních sítí, natož bez internetu jako takového. Čas, který věnujeme druhu tohoto zájmu, ale nemusí být jen zbytečně promarněný čas. Spousta lidí si díky sociálním sítím dnes vydělává, ať formou propagace jejich služeb či spoluprací s různými firmami. Dnes se společně podíváme na to, jak sociální sítě využít k tomu, abychom i my mohli z věnovaného času profitovat.

Lidé na mobilu

Propagace neboli influence

Asi každý člověk na planetě už někdy slyšel slovo „influencer“, možná někteří lidé úplně nevědí, co to ve skutečnosti znamená, a to si právě teď vysvětlíme. Influenceři jsou lidé, kteří mají na svých účtech sociální sítě velká čísla uživatelů, kteří je sledují. Díky těmto číslům a slávě, kterou mají, jim často píší nejrůznější firmy o spolupráce. Tyto spolupráce vypadají nejčastěji tak, že jim firma doporučí nějaký produkt, který mají propagovat, za propagaci právě daného produktu pak tito lidé dostávají smluvenou odměnu. Výhodou je například i to, že vám různé firmy dávají věci zadarmo. Pokud začnete spolupracovat například s firmou, která se pohybuje v oboru drogerie, už si například nebudete muset vůbec kupovat šampony, jelikož vás vaše spolupracující firma bude zásobovat.

Influencer marketin

Tuto práci samozřejmě nemůže dělat každý, musíte k tomu mít patřičné čísla na sociálních sítích. Pokud vás ale tato možnost zaujala, není čas ztrácet čas, zítra je den, kdy můžete začít s propagací vlastního profilu a sbíráním sledujících. Pokud budete mít zajímavý obsah, vždy se může podařit, že i právě vy budete tuhle práci jednoho dne dělat a vydělávat si spoluprací s různými firmami opravdu hezké peníze.