Adoniel

Lepící pásky mají mnohostranné využití a kromě toho, že se dají využít k polepování balíků, krabic a jiných věcí je můžete využít i prakticky a neobvykle.

Využití lepících pásek v praxi – jak s nimi naložit obvykle i neobvykle

Kdo by neznal klasické lepící pásky, dají se využít všude tam, kde je zapotřebí něco rychle slepit a použití lepidla se zrovna nehodí. U průhledných lepících pásek máme jistotu, že slepené spoje nebudou tolik vidět, průhledné lepící pásky jsou skvělé k lepení balíků či dárků. Barevné lepící pásky mají tu výhodu, že díky nim je možné polepené věci díky barvě od sebe snadněji rozeznávat, to se hodí v případě, že je využíváte například ve skladu, kde je polepeno více balíků s různým obsahem. Mají ale i jiné využití, víte, jaké?

masking-tape-2-1259369

Praktické i dekorativní využití

Barevné a potištěné lepící pásky 2pack.cz se výborně hodí pro využití v obchodech či skladech, kde je na denním pořádku slepování balíků a jejich následné odesílání. Kromě krabic se s nimi dají například i lepit bublinkové fólie a podobně. Výhodou je to, že se s nimi velmi snadno manipuluje a opravdu drží i bez toho, aniž by bylo nutné využití lepidla. Kromě těchto praktických účelů se ale lepící barevné pásky dají využít i v domácnosti a k dekorativním účelům. Výborně si s nimi vyhrají i děti.

Co možná ale nevíte, mohou vám posloužit při praktickém uspořádání dokumentů a papírů nebo ve fotoalbu. Pokud jste dostatečně kreativní jistě vymyslíte způsob, jak s nimi naložit. Lepící páska by doma neměla chybět nikdy, dají se sní dělat neuvěřitelné věci i takové, které by vás normálně nenapadly.

tape-gun-1532065

Zkuste to jinak

Máte doma chlupatého mazlíčka, který neustále pouští chlupy? Pak to můžete vyřešit snadným způsobem, na takovou lepící pásku se totiž chlupy velmi snadno přilepí, stejně tak jako lidské vlasy. Udržujte domácnost v čistotě a kdykoliv si všimnete nečistot a chlupů, které budete chtít odstranit, vemte si na pomoc lepící pásku. Na její lepící stranu se všechno snadno přichytí a vy nemusíte vytahovat pořád dokola vysavač ze skříně.

Kdo cestuje, ví, že je velmi nutné mít na letišti označené své zavazadla. Zapomněli jste na cedulky a už nemáte šanci žádné sehnat. Barevná lepící páska s papírovým povrchem vás zachrání. Jednoduše ji přilepte na svůj kufr nebo cestovní tašku a přilepte ji za ucho zavazadla. Na papírový povrch můžete pak dopsat všechny důležité údaje.

Mít vždy po ruce lepící pásku se opravdu vyplatí!