Adoniel

Energie je jen jedna

V mnoha informačních zdrojích se můžete dočíst, že vše, co je a existuje, je v podstatě forma energie, různě zahuštěná, v podobě záření (tepla, světla), hmoty v nekonečných variacích podob, s různě zahuštěnými atomy a jejich elementárními částicemi. V jistém slova smyslu lze každého z nás považovat za energetickou bytost, která touží po vzájemném sdílení a blízkosti s jinými lidmi či bytostmi, podobného smýšlení. To je také důvod, proč vyhledáváme různá přátelství a samozřejmě vstupujeme do partnerských svazků. Jejich přirozenou součástí jsou i doteky, tělesná blízkost a rozkoš, vyvolaná sexuální energií.

hezká dívka

Sexuální energie není nic jiného, nežli přirozený lidský projev, a nemá význam jej i nadále tabuizovat a zakrývat a tvářit se přitom, že pácháme cosi špatného a zlého. Naopak, blokování průchodu sexuální energie vytváří různé blokády, psychická traumata, a může vyústit i ve velmi závažná psychická onemocnění, v některých případech spojená s agresivitou, sebezapíráním a společensky nebezpečnými kriminálními delikty.

brunetka s vlčím mákem

Erotická masáž jako způsob odblokování

Erotické masáže, ať už si zvolíte jakoukoli techniku, jsou perfektní způsob, jak dovést k dokonalosti mechanismus odstraňování psychických traumat a blokád, navrstvených v průběhu života a rovněž zaznamenaných v genech našich těl po předcích. Proto je velmi důležitý přístup samotné masérky, která se vám snaží navodit příjemnou atmosféru, přirozené a přátelské prostředí, a provést úkon, jaký si sami zvolíte, co vám vyhovuje a navozuje vzrušení.

Intimní hrátky mohou mít podobu masáže penisu či prostaty, dotýkání plochou celého těla (body-to-body), mohou zahrnout techniku doteků bosými chodidly, mohou připojit tanec na klíně a nevšední prožitek lze zesílit i lávovými kameny a koupelí ve vířivé lázni. Cílem erotických masáží tedy není pouze orgasmus či několik orgasmů, ale zároveň upevnění psychické pohody a vlastního sebevědomí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup