Adoniel


Samsung je značka mobilních telefonů stále velice oblíbená. Jenomže čím oblíbenější telefon, tím více nehod a úrazů. V případě mobilních telefonů se nejčastěji samozřejmě jedná o spadnutí na tvrdou podlahu či o špatnou manipulaci. Nehoda se může stát hned, někde telefon zapomenete nebo vám spadne a už je takzvaně průser na světě. Většinou to schytá čelní sklo, tedy přední sklo, které se nenávratně rozbije. Ovšem možná jste nevěděli, že telefon nemusí hned putovat do koše nebo na skládku, ale můžete ho nechat opravit. Rozbité sklo displeje se už v dnešní době opravuje běžně.

Výměna displeje samsung s8 Opravdisplej zabere jeden až dva dny. Samozřejmě k tomu náleží patřičná záruka. Provedeme také diagnostiku telefonu a to zcela zdarma. Oprava bude stát pár tisíc. Vyměníme poškozené sklo za nové rychle a snadno.

žena mobil

Jakmile přestane fungovat displej, je to hodně špatné. Telefon spadl na zem, rozbil se displej a na nic nereaguje. Co s tím? Půjde to vůbec opravit? I v takových případech je možné ještě mobilní telefon zachránit.

Sklo se samozřejmě opravuje naprosto profesionálně a to schválenou cestou. Nemusíte si ani stahovat žádná data. Všechno v telefonu zůstane zachováno. Oprava se týká jenom mechanických dílů, v tomto případě tedy zejména skla displeje.

K výměně se používá vždy pouze originální díl. Nejedná se tedy o žádné náhražky. Díl bude vždy stoprocentně funkční na dotek a nepoznáte to ani na vzhledu.

žena telefon

Displej se vždy porouchá jako první. Je nejvíce na ráně, takže stačí občas jenom malinko někde zavadit a hned je problém na světě. Kvůli jeho citlivosti je pak těžké s nalomeným nebo naštípnutým sklem s mobilním telefonem funkčně zacházet, proto je lepší hned přistoupit k celkové výměně. Po opravě rozdíl ani nepoznáte a mobil bude fungovat jako nový.

Velkou výhodou je, že svůj telefon nemusíme hned házet do koše. Pokud jde takto snadno opravit, nemusíte si pořizovat nový drahý přístroj. Díky tomu můžete ušetřit i tisíce korun.