Adoniel

Mluvíme o pronájmu lešení, tedy funkční konstrukci, která pomáhá při samotné práci na stavbách a při rekonstrukcích domů a také například inovaci historických objektů. Při úpravě domu, jako je např. nová fasáda, zateplení nebo výměna oken, usnadní celkový přístup řemeslníkům a umožní pohodovou manipulaci s materiálem. Potřebujete-li tedy pro svoji stavbu nebo rekonstrukci pomoci se získáním podobné konstrukce, neváhejte nás oslovit.
lešení u budovy

Jak dlouhá je doba čekání na zápůjčku stavební konstrukce?

Získat podpůrnou stavební konstrukci je možné v relativně krátkém termínu. Nemusíte tedy investovat do nákupu vlastního konstrukčního systému a můžete všechno vyřešit jen pronájmem lešení. Stavební firmy se s námi mohou průběžně domlouvat na svých potřebách, a my budeme vždy připraveni poskytnout celou konstrukci na míru, podle potřeb té které, konkrétní rozjednané a připravované zakázky. Díky tomu mohou i soukromé osoby ušetřit a nemusí takovou trubkovou konstrukci pro případ modernizace domu pořizovat. Zároveň budou mít vyřešené i technické zázemí, které se stavěním samotné podpůrné konstrukce úzce souvisí. Je totiž potřeba myslet i na dopravu těžkých trubek na místo stavby, a komponentů s následnou manipulací i odborným ukotvením s bezpečnostním zajištěním konstrukce na oporu stavby.
lešení pro zedníky

Pronájem lešení, řešení od samotné projekce, až po montáž na místě rekonstrukce či stavby

Naše specializovaná firma disponuje velkým skladem a potřebnou manipulační technikou. Připravíme pro vás přímou projektovou dokumentaci ke stavbě, zajistíme dovoz i montáž opěrné konstrukce přímo na místě. Pro naše zákazníky se snažíme zajistit kompletní služby, tedy od projekce, přes dovoz, montáž, až po celkové kvalitní ukotvení kolem stavby. Ručíme za bezpečný provoz i následné užívání celé podpůrné trubkové konstrukce.
 
Objednejte si naše služby a budete v klidu sledovat, jak naši montážníci pro vás vše zajistí. Přivezou, podle projektu postaví a po dokončení celé rekonstrukce či stavby, zase zajistí komplexní úklid a odvoz celého systému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup