Adoniel

Nedostatek pohybu je varovným signálem pro vznik civilizačních chorob. Mezi nejčastější patří obezita, která je alarmující u dětí. Díky nejen moderní technologii jsou děti zaneprázdněné trávením času u počítače, tabletu, na internetu. Převážná většina dětí nemá takřka žádný pohyb.

Je mnoho důvodů, proč pořídit trampolínu. Efektivní zábava pro malé i velké. Však i dospělí si rádi zaskáčí. Prioritou je pobyt na čerstvém vzduchu a dostatečná fyzická aktivita. Nabídka sortimentu je rozsáhlá. Je důležité neopomenout i nepostradatelné náhradní díly na trampolínu.
síť trampolíny.jpg

Garance dostatečné zábavy

Efektivní zábava, která vykouzlí dětem úsměv na tváři. Kdo by neměl rád dětský smích. Avšak legraci si užijí i dospělí jedinci. Pozitivní je, že skákání na trampolíně ani po čase neomrzí. Prioritou je, že skákáním si všichni zlepší fyzickou i duševní stránku.

Bonusem je, že skákání si lze užívat i v chladnějším dnech. To koupání v bazénu není až tak reálné. Tím je trampolína více i využita. Jedná se o velmi prospěšnou venkovní zábavu.
pružina trampoliny.jpg

Důležité komponenty

Nezapomeňte si pořídit rovněž náhradní díly na trampolínu a mít tak jistotu, že vše bude ideální i po bezpečnostní stránce. Tím máte záruku, že trampolína bude stabilně stát na místě a odolá veškerým vlivům nepříznivého počasí, jako je silný déšť, vítr apod. a neskončí u sousedů. Například díky kotvící sadě máte jistotu maximálního zajištění, tudíž ani velmi silný vítr ji nepoškodí.
chlapec a salto.jpg
Pro bezpečnost je vhodná ochranná síť, která by měla být vždy na prvním místě. Dále lze pořídit schůdky pro bezpečný vstup na odrazovou plochu, dále je užitečná ochranná síť pod trampolínu, která zabrání domácím zvířatům i dětem hraní si pod trampolínou.

Pokud hodláte mít trampolínu venku po celý rok, je nezbytné pořídit ochrannou plachtu, která poskytne maximální ochranu před nepříznivým počasím, zejména pak před deštěm.