Adoniel

Barevné, proužkované, se vzory, s ornamenty, se zvířátky, s origami, nebo třeba s letadélky. Ponožek, které jako by ovládlo barevné šílenství, můžete vidět na každém rohu mraky – nabízí je jako velké módní řetězce, tak specializované firmy přímo pro ponožky jako Happy Socks. Cena se obvykle odráží na kvalitě, ovšem leckdy firmy spoléhají na to, že vzory prodávají, i kdyby za astronomické částky, proto volte pečlivě, jaký model si pořídíte. A proč vlastně barevné ponožky zařadit do běžného odívání?
barevné podkolenky
1) Originalita
Vsaďte boty, že budete jediný s ponožkami s medvídky na poradě. Obzvláště efektivní při jejich nošení je hodit si o polední pauze nohy na protější židli, kdy se celý vzor vystaví na odiv světu. Pozornost celé kanceláře strhnete jediným pohybem a buďte si jistý, že se někdo z kolegů přijde optat, odkud tu šílenost máte. Do týdne si je koupí také. Ale vy už budete mít jiné. Buďte jedinečný!
2) Mladistvost
Vzory omlazují i ženy, natož muže. Pokud už vám není dvacet, nemusíte nutně nosit vláčky, abyste dal najevo, že chcete jít s dobou – barevné abstraktní vzory jsou střízlivější, ale outfit oživí stejně efektivně! Na starších ročnících působí nejen vtipně, ale i šarmantně.
3) Kuráž
Vzít si na sebe něco na první pohled dětinského, to vyžaduje určité sebevědomí. A udělat si ze sebe legraci je výsada jen některých lidí. Ukažte, že máte odvahu být zdánlivě infantilní! Obvykle bývají nositelé barevných veselých ponožek jedni z nejdospělejších jedinců, které potkáte – a právě proto mají dost kuráže nosit něco tak ulítlého, jako jsou medvídci.
pruhované ponožky
4) Preference
Pokud milujete banány, pelikány, auta, pandy, slunečnice, nebo koťátka, ponožky se správným vzorem vyjádří vaše city za vás. Navíc pokud se o své vášni zmíníte kolegům, buďte si jistí, že při příštích narozeninách dostanete chňapky s banány, zástěru s banánem, utěrky s banány a banánový dres na fotbal.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup