Adoniel

Ne nadarmo se říká: sportem ku zdraví. Lidé, kteří sportují většinou lépe zvládají stresové situace. Přijde mi, že jsou celkově spokojenější a větší optimisti. Sport pomáhá jak z fyzického, tak psychického hlediska. Pokud máte nízké sebevědomí a chcete to změnit. Začít dělat něco pro sebe je cesta ke zdravému sebevědomí! I přesto že nebudete bůh ví jak vyrýsovaní, uvidíte, že se ve svém těle budete cítit mnohem lépe. Samozřejmě je i mnoho dalších způsobů, jak se přijmout. Zkuste si každé ráno u kávy udělat pět minutek a napsat, co máte na sobě rádi a za co jste v životě vděčni.

cvičicí set

Začínáte-li se cvičení doporučuji vybrat pěkné, funkční oblečení, které vás bude motivovat nepřestávat. Popřípadě máte-li zrovna teď období, že vás cvičení omrzelo, zkuste zainvestovat do nového oblečení a uvidíte, že chuť do cvičení bude mnohonásobně větší!

Co by nemělo chybět ve vašem fit šatníku?

  1. Sportovní, kvalitní trička, která pohltí váš pot. Tudíž nejlépe funkční.
  2. Legíny na cvičení, ať už dlouhé nebo krátké na léto. Legíny na cvičení Disstyle mají krásné vzory legín.
  3. Samozřejmě základ je kvalitní obuv. Největší chyba je, že lidé do fitka nosí vycházkovou obuv. Ani si neumím představit, jak jejich nohy musí trpět.
  4. Když se vrátím ještě k oblečení. Tak na zimu se vám určitě ve skříni neztratí alespoň jedna funkční mikina.
  5. Dále nepodceňujte doplňky stravy. Hlavně hořčík. Proč zrovna hořčík? Jedná se o nejvíce deficientní minerál v našem těle. Jeho účinky: Podílí se na trávení sacharidů, zlepšuje fungování imunitního systému, omezuje únavu, snižuje vznik svalových křečí a tak dále.

hromada oříšků

Jaké potraviny obsahují hořčík?

  • Ořechy (zejména mandle, kešu a para ořechy) – navíc jsou protizánětlivé
  • Luštěniny (čočka, fazole, cizrna, hrách, sója) – jsou bohaté na vlákninu, pomáhají snižovat cholesterol, zlepšovat hladinu cukru v krvi a snižují riziko onemocnění srdce a cév
  • Semínka, cereálie, banány, zelená listová zelenina, avokádo a mnoho dalšího


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup